Radiogids

Last update: 22.01.19

Radiogids is mijn persoonlijke radiobode; de programmering die daar staat is redelijk synchroon aan mijn luistergedrag gedurdende de week. Uiteraard staat het je volledig vrij om te luisteren waar je naar wilt. Via het oorboekje <klik> heb je een aardig overzicht van wat zich bij de verschillende radiostations afspeelt of klik op de wereldbol van Radio Garden <klik> op een plaats naar keuze. Een ander makkelijk programma is Radio Maximus <klik>: Alle streams van radiozenders van over de hele wereld overzichtelijk bij elkaar!

Hieronder staat in elk geval mijn persoonlijke programmering:

Zondag:
00.00-01.00 Onze man in Deventer Özcan Akyol NPO1
02.00-04.00 Wat het daglicht niet verdragen kan Campus NPO1
04.00-06.00 Fris Emmely de Wilt NPO1
05.00-06.00 Dit is de Zondag Willem de Gelder NPO1
07.00-09.00 Vroege Vogels Menno Bentveld NPO1
09.00-10.00 De Sandwich Jacques Klöters NPO5
10.00-11.00 Andermans Veren Kick van der Veer NPO5
11.00-12.00 De Sandwich Jacques Klöters NPO5
12.00-15.00 The USA Top 40 Chart KX Classics
13.00-15.00 The Sarah Wynn show Sarah Wynn Mon FM
15:00-16.00 non-stop KX Classics
16.00-18.00 De Vlaamse Ultra Top 50 Christoff de Bolle/Gene Thomas VRT2
18.00-20.00 Mega Album Top 50 Corné Klijn NPO2
20:00-24.00 The USA Top 100 Chart KX Classics
22.00-24.00 Blokhuis Leo Blokhuis NPO2

Maandag:
00.00-02.00 Shay! Shay Kreuger NPO2
02.00-04.00 Rick van V doet 2 Rick van VelthuysenNPO2
04.00-06.00 Zet ‘m op Rutger Rutger Radstaake NPO2
06.00-09.00 Ekdom in de ochtend Gerard Ekdom NPO2
09.00-10.00 Wekker Wakker Henk Mouwe & Manuëla Kemp NPO5
10.00-12.00 non-stop KX Classics
12.00-14.00 Tineke Show Tineke de Nooij NPO5
14.00-16.00 Stenders Platenbonanza  Rob Stenders NPO2
16.00-18.00 De Roos & Byloo Eva de Roo & Vincent Byloo Studio Brussel
18.00-19.00 Drops Bram Vuylsteker Studio Brussel
19.00-22.00 Zender Michèle Cuvelier Studio Brussel
22.00-24.00 Rabbering Laat Paul Rabbering/em> NPO2

Dinsdag:
00.00-02.00 ’t Wordt nu laat Evelien de Bruijn NPO2
02.00-04.00 Rick van V doet 2 Rick van VelthuysenNPO2
04.00-06.00 Zet ‘m op Rutger Rutger Radstaake NPO2
06.00-09.00 Ekdom in de ochtend Gerard Ekdom NPO2
09.00-10.00 Wekker Wakker Henk Mouwe & Manuëla Kemp NPO5
10.00-12.00 non-stop KX Classics
12.00-14.00 Tineke Show Tineke de Nooij NPO5
14.00-16.00 Stenders Platenbonanza  Rob Stenders NPO2
16.00-18.00 De Roos & Byloo Eva de Roo & Vincent Byloo Studio Brussel
18.00-19.00 Drops Bram Vuylsteker Studio Brussel
19.00-22.00 Zender Michèle Cuvelier Studio Brussel
22.00-24.00 Rabbering Laat Paul Rabbering/em> NPO2

Woensdag:
00.00-02.00 ’t Wordt nu laat Evelien de Bruijn NPO2
02.00-04.00 Rick van V doet 2 Rick van VelthuysenNPO2
04.00-06.00 Zet ‘m op Rutger Rutger Radstaake NPO2
06.00-09.00 Ekdom in de ochtend Gerard Ekdom NPO2
09.00-10.00 Wekker Wakker Henk Mouwe & Manuëla Kemp NPO5
10.00-12.00 non-stop KX Classics
12.00-14.00 Tineke Show Tineke de Nooij NPO5
14.00-16.00 Stenders Platenbonanza  Rob Stenders NPO2
16.00-18.00 De Roos & Byloo Eva de Roo & Vincent Byloo Studio Brussel
16.00-18.00 Round up show Patricia, Al & Adrien Radio Industrie
18.00-19.00 Drops Bram Vuylsteker Studio Brussel
19.00-22.00 Zender Michèle Cuvelier Studio Brussel
22.00-24.00 Rabbering Laat Paul Rabbering/em> NPO2

Donderdag:
00.00-02.00 ’t Wordt nu laat Carolien Borgers NPO2
02.00-04.00 Rick van V doet 2 Rick van VelthuysenNPO2
04.00-06.00 Zet ‘m op Rutger Rutger Radstaake NPO2
06.00-09.00 Ekdom in de ochtend Gerard Ekdom NPO2
09.00-10.00 Wekker Wakker Henk Mouwe & Manuëla Kemp NPO5
10.00-12.00 non-stop KX Classics
12.00-14.00 Tineke Show Tineke de Nooij NPO5
14.00-16.00 Stenders Platenbonanza  Rob Stenders NPO2
16.00-18.00 De Roos & Byloo Eva de Roo & Vincent Byloo Studio Brussel
18.00-19.00 Drops Bram Vuylsteker Studio Brussel
19.00-22.00 Zender Michèle Cuvelier Studio Brussel
20.00-22.00 Alternative FM Jaap Koper  ZFM Zandvoort
22.00-24.00 Rabbering Laat Paul Rabbering/em> NPO2

Vrijdag:
00.00-02.00 ’t Wordt nu laat Carolien Borgers NPO2
02.00-04.00 Motel de Wilt Emmely de Wilt NPO2
04.00-06.00 Zet ‘m op Rutger Rutger Radstaake NPO2
06.00-09.00 Ekdom in de ochtend Gerard Ekdom NPO2
09.00-10.00 Wekker Wakker Henk Mouwe & Manuëla Kemp NPO5
10.00-12.00 non-stop KX Classics
12.00-14.00 Tineke Show Tineke de Nooij NPO5
15.00-18.00 Outlaw 41  Jasper Leijdens Kink
16.00-18.00 De Roos & Byloo Eva de Roo & Vincent Byloo Studio Brussel
18.00-20.00 Happy Friday Ulrike D’hauwer Studio Brussel
19.00-22.00 Ö3 Austria Top 40 Elke Rock Ö3
22.00-24.00 One Night Stenders Rob Stenders Ö3

Zaterdag:
00.00-02.00 Shay! Shay Kreuger NPO2
02.00-06.00 Nachtzuster Astrid de Jong NPO5
06.00-07.00 Life is music  non-stop Studio Brussel
07.00-10.00 Was het nu 80, 90 of 2000? Roos van Acker Studio Brussel
10.00-12.00 De Afrekening Joris Lenaerts  Studio Brussel
12.00-14.00 Spijkers met Koppen Felix Meurders & Dolf Jansen NPO2
14.00-18.00 Happy oldies non-stop Radio Monique 963 Gold
18.00-20.00 UltraTop Album 50 Pascal Vranckx VRT2
18.00-20.00 Happy Saturday Ulrike D’hauwer Studio Brussel

21.00-24.00 Hila Noorzai Q-Music