Bloesemtocht

Update: 24.04.17



HET MUZIEKPROGRAMMA VAN 2017

Links van locaties en acts zijn klikbaar voor meer informatie.


Locatie: Heerlijkheid Marienwaerdt (Hooge Schuur)- Beesd

10.00-10.45 Sinner & The Songfighter
11.15-12.00 Andy
12.30-13.15 Etan Huijs
13.45-14.30 JARA

Locatie: Gasterij De os en het paard – Deil

10.45-11.30 Collin Hoeve
12.00-12.45 Fabiana Dammers
13.15-14.00 Sheep Trick
14.30-15.15 Renee Spijker

Locatie: Kievit

09.00-12.00 Red Blend
13.00-16.30 4000 Miles From Memphis

Locatie: Oosteind

09.00-12.00 Outline
13.00-16.30 Co-Incidental

Locatie: ’t Wilgje – Buren

09.00-11.30 Clover Bluegrass Boys
12.30-15.00 The Street Fair Hobblers

Locatie: De Hoenderik – Tricht

09.30-13.30 The Pub

 

 

 

.. en ook in de pauzes van de Bloesemtocht optredens zal dit jaar weer muziek te horen zijn van de optredende artiesten via cd! ?


Ook optreden tijdens de Nationale Rode Kruisbloesemtocht?
Op Zaterdag 21 April 2018 is de volgende editie!

Er zijn verschillende podia te programmeren, waarvan ik voor mijn rekening neem: Marienwaerdt – De Hooge Schuur, De Os en Het Paard,’t Oosteind,Kievit, ’t Wilgje en De Hoenderik. Van deze locaties heb ik hierboven een foto geplaatst van voorgaande jaren om een indruk te geven.

Meer info: Website Rode Kruis Bloesemtocht
Facebook evenement

Aanmeldingen van (cover/)bands, singer-songwriters etc. mag via Facebook of Contact@RonnievanSchenkhof.nl


Foto Archief:

Lees ook even de copyrights disclaimer voordat je foto’s hiervan gaat gebruiken! *KLIK*

RKB2009

RKB2010

RKB2011

RKB2012

RKB2013

RKB2014

RKB2015

RKB2016

RKB2017


——————————————————————————————————————————–

Zij betraden reeds het podium:

2009: A New Dawn, At 7, B-Wire, Crimson Sky, De Juf, Fabiana Dammers, Graze, Hanneke Laura, Jess, Marten de Paepe, Miriam Moczko, Number #9,  Parson Brown, Puur, Ronno & Romagna (R.O.O.O.M.), Tenminste Houdbaar Tot, The Shenanigans, The Skarabeez, The Socks, Traveling Tunes (samenwerkings trio bestaande uit Nadie, MiRco en Luke), Queen Bee
2010: Annie Mary, Corbelijn, Dewolff, Fabiana DammersFlorian Wolff, Future Presidents, Gianna Tam, Groover, Hanneke Laura, Haze, Jenna Attison, Jenny Lane, Jess, Make Up Your Mind, Martine Bond,  Mens Erger Je Niet, Merel Koman, Nadie ReyhaniNina van der Leest,  pEp, Pollution, Rajae El Mouhandiz, Rebelle, R.O.O.O.M., Sandy Dane, The Mrs., The Q, The Skarabeez, Vonder & Bloom, Zaza
2011: Ambacht, Annie Mary, Bazzookas, Celine Cairo, Daniel Roos, Ed Struijlaart, Groover, Inge, King Jack, MakeBelieve, Marten de Paepe, Monks Avenue, Nadie Reyhani, Natazz, Nicole Bus, Number #9, Only Seven Left, Pam Feather, Parson Brown, Rachel Louise, Spawn, Stampede, Staton, The Heyz, The Hype, The Skarabeez, Vonder & Bloom, Zorita
2012: Alex Akela, Blue Mickey & Leander, Casual Friday, David Savage, Fabiana Dammers, Jelle Visser, Katia, Mattanja Joy Bradley, MiRco en De Wijze Mannen, Nadie Reyhani, The Backbeat Collective, The Happy Notes Society
2013: BiscuitsHanneke Laura, Janice, Joy Spring, Lauw, Linda Kreuzen, MiRco en De Wijze MannenPuur, Rick Franssens, The Backbeat Collective, Vince Vega
2014: Ava Silver, De Lopende Band, Clover Blue Grass Boys, Dennis Benedict, Fabiana Dammers, Felipa Fernandez, Frisbee, Hanneke Laura, June Noa, Maarten van Praag, Paradise Punch, Tess et les Moutons Magnifique, The Happy Notes Society
2015: Collin Hoeve, Fabiana Dammers, Hanneke Laura, JARA, Madagaskar, Marit Trienekens, Mensenkinderen, Nanda Akkerman
2016:  Co-Incidental, Collin Hoeve, Fabiana Dammers, Florian Wolff, Getting It About, Hanneke Laura, Lisa Ké, Momma Cried, Reality, Sabina Hendrikx, Sinner & The SongfighterThe Happy Notes Society, The Pub