4Daagse




Zaterdag 16.07.22 t/m Vrijdag 22.07.22 is de 51e editie: Tot dan!

-—————————————————————————————————————————————————————————————————————

Shooting Schema 2022

Onderstaande de muzikale optredens die ik in deze week in de gaten ga houden; het is niet gezegd dat ik ook daadwerkelijk aanwezig ben om er foto’s te maken. Dat bekijk ik per dag (en zelfs per moment) ter plekke. Derhalve vallen er dan ook geen rechten te ontlenen aan onderstaand schema.
Na een voorbije dag haal ik de namen weg waar ik die dag niet geweest ben, zodoende kun je zien waar er binnenkort foto’s van online komen. De volledige serie gaat richting de band. Ik plaats hier na afloop alleen een selectie van deze jaargang.

*Klik op de plattegrond voor een vergroting*

24= Arsenaal 1824 – 44= Plein ’44 – BL= Bloem (Waalpark naast VF) – BS= Bloemerstraat – CR= Credible – EI = Festival op ’t Eiland (Terras) – FB= Faberplein – GH= Ganzenheuvel – GS= Grote Straat – GM= Grote Markt – HP= Hertogplein – HU= Hubert (Kronenburgerpark) – JI= Joris Ivensplein – KA=Kaaij – KB= Kelfkensbos – KP= Koningsplein – MP= Marienburgplein – MS= Molenstraat – RA= Ramblas – SJ= Sint Jacobskapel –  SM= Smaakmarkt (Terras) – SS= Samson – VF= Valkhof – VG= Villa Groots Plein (In de Betouwestraat) – VO= Cafe Van Ouds

Artiestennamen zijn links naar hun website!

Zaterdag 16.07.22
12:00 KP The Reverend
12:00 MS The Euro’s
14:00 EI Remy Angel
14:00 VO Jonny Smokes
14:00 VO Dancefloor Dandies
15:00 GS Moon Spark
15:30 KP The Originals
16:00 RA Querencia
17:00 SM Case Candy
17:00 GS The Dusty Dice
17:30 24 Lisa Dijkman
18:15 RA Melissa Leijser
18:45 HP Bennie Solo
18:45 VF Just Mustard
19:00 EI Remy Angel
19:30 VO Tijgerbrood
20:00 CR The Favorites + Brian
20:00 44 Drukwerk
20:30 RA Zuster Zonnebloem
20:30 VH Stone (Boog)
20:30 KP Q-5 New Style
21:00 VH The Klittens (Poort)
21:45 VF Billy Nomates (Arc)

Zondag 17.07.22
13:00 MS The Originals
14:00 EI Remy Angel
14:00 GS Woman in Rock (Myrtle Avenue/Janet Renders)
14:30 HP New Leaf
15:00 MP Mylo Freeman
15:45 RA Songbird
15:45 KP The Euro's
16:15 VF Wies
17:00 EI Tangerine
17:00 RA Chronic Time Pressure
17:30 24 Mindy
17:30 GS Sher!
18:30 JI Marloez - Atemlos
19:00 EI Remy Angel
19:00 HP Bennie Solo
19:30 FP The Night Flight
19:30 VO The Reverend
19:45 MS Renee Kouwenhoven
20:00 44 Totally Spice
20:00 GM Broadway
20:30 KP This is Beethoven
20:45 KA Bootleg Betty
21:00 VF Bruut! (Bloem)
21:30 FP The Night Flight
21:45 VF M(h)aol (Boog)
23:30 FP The Night Flight
23:30 44 T-Spoon

Maandag 18.07.22

12:00 MS The Euro's
13:30 VO Pocket State
14:00 VO Sher!
14:00 VO Pluto 34
15:30 KP The Originals
17:15 RA Janet Renders
17:30 24 Esther van Heeswijk
18:00 GS Intern & the beast
18:15 RA Etan Huijs
18:30 SM Kuzko
18:30 VH Ink Bomb (Entree)
19:00 VH Myra Pilar (Bloem)
19:30 HP Bennie Solo
19:30 VO De Grote Karaoke Show
19:45 MS Renee Kouwenhoven
20:45 KA Regina and The Root of Three
21:00 RA Etan Huijs
21:00 FP Lee Towers
21:45 44 Rootsriders play Bob Marley
22:30 JI Belinda Kinnaer

Dinsdag 19.07.22

12:00 KP The Reverend
15:30 RA 5 voor half 8
15:30 KP Jackfire
17:00 SS Jonny Smokes
17:30 24 Lisa Dijkman
18:15 VF Tiigre (Entree)
18:30 JI New Leaf
19:00 RA Mr + Mrs Hospes
19:30 HP Bennie Solo
20:00 44 De Grote Karaoke Show
20:00 HP B-Machine
20:30 KP The Euro's
20:45 VF Shishani & Miss Catharsis (Boog)
21:00 RA Mr + Mrs Hospes
21:45 MS Renee Kouwenhoven
22:45 MS Samantha Steenwijk
23:30 VH Marina Satti (Arc)

Woensdag 20.07.22

12:00 HP Bennie Solo
12:00 MS Jackfire
13:00 GS Roze Moon Spark
14:00 VO Sher!
14:00 VO Jonny Smokes
16:00 RA Fabiana Dammers
16:45 RA Lara Kroon
17:15 FP Boomerang
17:30 RA Fabiana Dammers
18:15 RA Lara Kroon
18:30 MS Cindy
18:45 KP Straatwaarde
19:00 RA Rufus Kain
19:00 FP Boomerang
20:30 RA Rufus Kain
21:00 FP Boomerang
21:15 KP Straatwaarde
21:45 VF Denise Chaila
22:00 KP Royal Beat
22:45 VF Gayance (Boog)
23:00 FP FloorJaxx

Donderdag 21.07.22
12:00 KP The Reverend
12:00 MS Sher!
14:00 VO Soulvamp
15:30 KP Jackfire
17:00 Ra Mozarella
17:00 GS The Dusty Dice
17:00 GS Myrtle Avenue
17:30 24 Lisa Dijkman
17:30 FP The Night Flight
18:30 SM Minka
18:45 FP The Night Flight
20:00 HP Bennie Solo
20:15 SM Jadi D
20:30 FP The Night Flight
20:30 HP The Recipe
20:30 KP This is Beethoven
23:30 VH Ascendant Vierge

Vrijdag 22.07.22
12:00 KP Jackfire
12:00 MS The Euro's
13:30 RA Faure
14:30 VO Thunk!
16:00 RA Mozarella
16:00 GS Moon Spark
16:00 KP The Originals
17:00 SM Myra Pilar
17:30 24 Esther van Heeswijk
19:00 KB Disco Snolly
19:00 JI MMOOZZ
20:00 HP Bennie Solo
20:30 GS Sher!
21:00 FP Rich and Famous
21:00 GM Proost!
22:30 FP Rich and Famous

 

Foto Gallerij

Lees ook even de copyrights disclaimer voordat je foto’s hiervan gaat gebruiken! *KLIK*